FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8794562
nr 879 4562
CHAIRS
one pair, Leksand modell,
1 par, Leksand modell
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1000
Monday Mars 3 2014
at 18:58:57
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr